Kadeřnictví – Věra Ponczová

O mně

Věra Ponczová

Jmenuji  se Věra, od mala jsem se pohybovala v kadeřnickém prostředí, díky babičce, dědovi  i mamince, kteří měli to štěstí byt v tomto oboru úspěšní. Moc jsem si přála v této profesi pokračovat, avšak byla  jsem směřována  ke studiu a tak jsem takřka 20 let byla od svého snu, odkloněná.

Dnes jsem tady pro Vás, jsem kadeřnice

Můj sen se splnil a vím přesně, co ode mne očekáváte, neboť jsem byla tou nejnepříjemnější  zákazníci, když  jsem viděla, co se mi na hlavě tvoří a mlčela, protože….. atady, si každá doplňte své, protože  a spolu jej pak při úpravě Vašich vlasů budeme obě respektovat.

Moc se na Vás těším dámy.
Splnil se mi sen a já se pokusím splnit ten Váš.

o Firmě

Framesi

Značka Framesi je vzorem úspěšného rodinného podniku. Už od roku 1945 každodenně překonává a značně převyšuje mezinárodní konkurenci. A to už svědčí o kvalitě!Již od prvopočátku se zakládá na jistotách italské kreativity, stylu a vkusu. Neustále se modernizuje, a proto investuje do výzkumů a vývoje kadeřnické kosmetiky a funkčního kosmetického nábytku. Team Framesi dbá na vysokou kvalitu svých produktů a pečlivě vybírá nové suroviny. Svou osvědčenou sadu prvků neustále inovuje a užívá nejpokročilejší výrobní technologie.Pro zákazníky z téměř 100 zemí světa vytváří širokou škálu výrobků, jež vznikaly ve spolupráci s předními italskými univerzitami a americkými vědeckými institucemi.

střih

zahrnuje: mytí + regenerace,  poradenství, střih, foukaná, záv. styling

zástřih ofiny

žehlení technologii Pro-Keratin

společenský účes

Ceny jsou uvedeny v Kč a jsou platné od 1.1.2023